Diezestraat 18, 1946 AJ Beverwijk info@egdeverandering.nl Elke Zondag samenkomst om 10:30
    November,
    2023
    November 2023
    Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
    30 31 1 Wednesday, 1 November 2023 2 Thursday, 2 November 2023 3 Friday, 3 November 2023 4 Saturday, 4 November 2023 5 Sunday, 5 November 2023
    6 Monday, 6 November 2023 7 Tuesday, 7 November 2023 8 Wednesday, 8 November 2023 9 Thursday, 9 November 2023 10 Friday, 10 November 2023 11 Saturday, 11 November 2023 12 Sunday, 12 November 2023
    13 Monday, 13 November 2023 14 Tuesday, 14 November 2023 15 Wednesday, 15 November 2023 16 Thursday, 16 November 2023 17 Friday, 17 November 2023 18 Saturday, 18 November 2023 19 Sunday, 19 November 2023
    20 Monday, 20 November 2023 21 Tuesday, 21 November 2023 22 Wednesday, 22 November 2023 23 Thursday, 23 November 2023 24 Friday, 24 November 2023 25 Saturday, 25 November 2023 26 Sunday, 26 November 2023
    27 Monday, 27 November 2023 28 Tuesday, 28 November 2023 29 Wednesday, 29 November 2023 30 Thursday, 30 November 2023 1 2 3
    Toon evenementen van alle categorieën


     

    Wilt u ons wat geven dan kan dat met de GIVT app. 

    * Evangelische gemeente '"de Verandering"heeft een ANBI status.

    Aankomende aktiviteiten

    18 feb 2024
    Voorjaarsvakantie
    26 feb 2024
    19:30 - 21:00
    Gebedsavond
    27 feb 2024
    10:00 - 12:00
    VlijtigeHuisVrouwen
    27 feb 2024
    19:30 - 22:30
    Leidersvergadering
    01 mrt 2024
    09:00 - 12:00
    Vrijdag ochtend kring
    02 mrt 2024
    19:30 - 22:30
    Tieners